Карпати Львів


Интернет реклама

"Карпати" в сезоні 2017/18: Ми порахували усе. Частина третя

Сезон, що минув став багато в чому контраверсійним. Його легко можна поділити на два-три умовні етапи, виділити провальний старт та яскраву весну. Завдяки цифрам ви зможете краще зрозуміти - чим жили "Карпати" у минулому чемпіонаті.

10-й гол у чемпіонатах провів Сергій Мякушко (9 квітня, з "Зіркою"), 1-й - Себастьян Рібас (23 липня, з "Ворсклою"), Хорхе Карраскаль (10 вересня, з "Вересом"), ставши при цьому автором 1-го голу легіонерів з Колумбії в чемпіонатах України, Леонід Акулінін (9 грудня, з "Вересом"), Катріель Санчес (31 березня, з "Чорноморцем"), Орест Лебеденко (19 травня, зі "Сталлю").

Матчі "Карпат" обслуговували 18 арбітрів. Усі судді показали гравцям львівського клубу 95 жовтих карток та 4 червоні - Лобаю (2), Голодюку та Акулініну. Найбільше попереджень було у Федецького - 14.

"Карпати" пробивали 4 пенальті, а реалізували 3. У ворота львів'ян арбітри 7 разів призначали 11-метрові удари (всі - у Львові) і один удар з "позначки" не був реалізований. До речі, "Карпати" найчастіше в історії ліги пропускали голів після 11-метрових ударів суперників - 104 м'ячі (після 123-х пенальті).

Джерело:   Oфіційний сайт ФК "Карпати" (Львів)


©Volodymyr 2001-2018