Карпати Львів


Интернет реклама

Карпатівці у збірних туру

Впевнена гра та розгромна перемога "Карпат" над "Сталлю" не залишилася без уваги провідних футбольних інтернет-видань України. Карпатівці знову потрапили до символічних збірних заключного туру цього чемпіонату.

Football24.ua включив до своєї збірної Ореста Лебеденка (Шикарна гра 19-річного футболіста на лівому фланзі Карпат багато в чому визначила тотальну перевагу львів'ян над Сталлю. Орест постійно йшов вперед, раз за разом обігруючи своїх візаві або замикаючи передачі ударами по дев'ятках. Відкрив рахунок у матчі - і це виглядало дуже логічно.) та Мар'яна Шведа (Найкращий футболіст львів'ян у матчі проти Сталі. Швед прийняв участь майже у всіх небезпечних моментах своєї команди. Мар'ян багато бив по воротах та віддавав під удар партнерам, обігрував захисників один в один та класно відкривався, зрештою завершивши матч з голом та асистом. Особливо яскраво демонструє зарядженість Шведа другий гол Карпат, коли він сам повернувся, обікрав ззаду Якиміва, розігнав контратаку та зробив гольову передачу на Мякушка. Швед діяв як стрижневий гравець, який визначає обличчя своєї команди.).

Football.ua включив до своєї збірної відразу трьох "карпатівців" - Ореста Лебеденка (Молодий захисник видав просто чудовий матч проти Сталі. Протягом усього першого тайму Орест, вимушено зайняв місце лівого захисника, просто-таки замучив опонентів на фланзі, до того ж встигав проявляти себе і в атаці. Чого варті кілька моментів, коли Лебеденко або сам опинявся на завершальній стадії, або вміло асистував партнерам?!. Вінцем всьому став забитий ним м'яч.), Сергія Мякушка (На рахунку провідного хавбека львів'ян гол і гольова передача на Шведа. До слова, забитому м'ячу Сергія посприяв ... правильно, той же Швед. Мякушко звично був душею атак своєї команди, встигаючи і завершувати їх небезпечними ударами, і бути корисним в підіграванні партнерам.) та Мар'яна Шведа (Форвард львів'ян протягом усієї зустрічі зі Сталлю був однією з головних дійових фігур на полі. Активність Мар'яна часом вражала. Здавалося, він встигав скрізь. Крім класних гольової передачі на Мякушка Швед відзначився і особисто, що і зумовило підсумкову розгромну перемогу Карпат.).

Profootball.ua звернув увагу та тих же Ореста Лебеденка (Провів визначний матч. І справа тут не тільки в забитому голі. Номінальний лівий захисник був активний, а вся гострота львів'ян в матчі зі "Сталлю" до перерви виходила саме від Лебеденка. Завдяки тому, що за спиною він мав надійне підстрахування в особі Олексія Гуцуляка, Орест частенько ходив вперед. Один з таких випадів завершився майстерним голом карпатівця.) та Мар'яна Шведа (Гол, забитий в кінцівці поєдинку зі "Сталлю" дозволив Мар'яну наздогнати Хорхе Карраскаля в гонці бомбардирів "Карпат" (в обох по 6 голів). Незважаючи на те, що тренери "левів" відрядили Шведа на вістря атаки, він не нагадував класичного форварда і не чекав передач від партнерів. Багато пресингував, атакував суперників біля чужого штрафного майданчика. Втім, це і принесло дивіденди - Мар'ян записав на свій рахунок гол + пас.).

UA-football.com відзначив відразу трьох футболістів "Карпат" Ореста Лебеденка (Сезон він розпочинав як основний лівий захисник львівської команди, але потім програв конкуренцію Гуцуляку. Навесні Орест з'являвся на полі лише два рази. І ось через кадрові проблеми тренерський штаб кидає його в бій на вирішальний матч сезону. Лебеденко не те що не підвів, а став головною дійовою особою. В першому таймі протистояння зі "Сталлю" майже всі атаки левів будувались через його фланг. Зрештою, його активність призвела до першого голу, який і визначив долю гри. Вже після перерви було помітно, що тренери дали вказівку більше уваги приділити оборонній роботі, з чим Лебеденко теж успішно справився.), Олексія Гуцуляка (Цей футболіст претендує на лаври найбільш універсального в українському футболі. Розпочинав виступи на найвищому рівні як форвард, потім змістився на фланг атаки, потім його перевели на край захисту. В грі зі "Сталлю" Олексію довелось закривати діру в центрі оборони. Враховуючи, що кам'янці, для яких це був матч за життя, лише раз акцентовано пробили по воротах, свою роботу Гуцуляк виконав якісно.) та Мар'яна Шведа (За відсутності Хорхе Карраскаля саме він найбільше виділявся в атаці "Карпат". Міг відзначитись в першому таймі, але не пощастило. Зате після перерви Мар'ян створив гол для Мякушка (відібрав м'яч в центрі поля і віддав результативну передачу), а потім сам забив, замкнувши простріл з флангу. Кінцівку сезону Швед провів надзвичайно переконливо, що відкриває непогані перспективи в наступному чемпіонаті.).

Sportarena.com так само прийняла до лав збірної туру Ореста Лебеденка (При нинішній схемі львів'ян Лебеденко відіграє особливу роль - після відбору він веде м'яч вперед, підключається до атак, активно взаємодіє з тим же Гуцуляком - своїм лінійним. На цей раз підключення Ореста допомогли розтягнути оборону Стали. Він міг відкривати рахунок і раніше (згадаймо випад з небезпечним ударом), а пізніше домігся свого, використавши зручний пас Ді Франко.) та Мар'яна Шведа (Черговий відмінний матч Шведа, який навесні демонструє той футбол, за який свого часу заслужив цікавість самої Севільї. Сталь дуже постраждала від Мар'яна. Уже в дебюті він створив три гольові моменти - міг забивати сам, виводив на відмінну позицію Лебеденко. У другому таймі з Мякушком Швед обмінявся гольовими передачами - обидва відзначилися голами. Це відмінний внесок у перемогу, яка обнадіює Карпати перед наступним сезоном.).

Footboom.com відзначив гру Артема Федецького (Кращі роки спортивної кар'єри Федецький провів на правому фланзі оборони. Саме цю позицію він вірою і правдою захищав і в національній збірній України. Але повернувшись в "Карпати" після "німецьких канікул", 33-річний футболіст змушений був розширити діапазон своїх дій. "Карпати" останні поєдинки проводили зі схемою в три центральні захисники, і ключова роль в цьому побудові відводилася Федецькому. Ветеран не підвів, в заключному матчі проти "Сталі" "зелено-білі" відіграли "на нуль" в обороні і гарантували собі прописку в еліті і на наступний сезон. До слова, для Артема цей поєдинок став ювілейним - сотим у футболці львівської команди!) та Мар'яна Шведа (Швед активно почав "матч життя" проти "Сталі" буквально з перших хвилин: брав участь в атаках, чіплявся за м'яч, не соромився брати відповідальність на себе, але і не ігнорував партнерів. Однак стартова активність відчутних дивідендів господарям не принесла. До честі Шведа: він виявився готовим бачити і приносити користь не в окремо взятому відрізку, а протягом всієї гри. Як наслідок, після фінального свистка в свій актив він записав результативну передачу на Мякушкa, а також третій гол у ворота Пенькова.).

Джерело:   Неофіційний сайт ФК "Карпати" (Львів)


©Volodymyr 2001-2018