Карпати Львів


Интернет реклама

Дикий: Карпати переконали ФФУ видати їм атестат

Карпати отримали атестат на право участі в УПЛ сезону-2017/18 за наявності спору з колишнім футболістом Володимиром Гудимою.

Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий розповів Sport Arena, що допускаючи Карпати до участі в чемпіонаті України наступного сезону, керівництво УПЛ взяло до уваги рішення Атестаційного комітету ФФУ.

«Знаю, що рішення про видачу-невидачу атестата приймалося після кількох засідань комітету. На них розглядали всі документи по клубах, у яких були борги або суперечки, брали до уваги їх інформацію з приводу того, як просуваються спірні справи», - сказав Дикий.

«Гарантії і документи, які надавав львівський клуб, переконали комітет видати атестат».

Дикий сказав також, що під час зборів членів УПЛ 2 червня генеральний директор Карпат Юрій Дячук-Ставицький запевнив лігу, що у клубу не буде проблем у вирішенні проблем з боргами чи спорами.

Нагадаємо, у львів'ян досі залишається невирішеним конфлікт з екс-футболістом Володимиром Гудимою. Ця суперечка призвела до ряду порушень з боку клубу (невиконання рішення КДК і Палати суперечок ФФУ, а також звернення до суду загальної юрисдикції), і сам факт наявності невирішеної справи і наявність боргу були перепоною для отримання львів'янами атестата УПЛ.

Проте, Карпати як і інші клуби УПЛ, отримали атестат і в наступному сезоні продовжать грати в елітному дивізіоні чемпіонату України.

Джерело:   Sport Arena


©Volodymyr 2001-2017